Description
CZ1002, 12mm wide, 5m long.
Compatible with VC500W (BVC500)
$37.86 (Incl. GST)
Brother CZ-1002 12mm Printable Roll Cassette
Out of stock
CZ1002, 12mm wide, 5m long.
Compatible with VC500W (BVC500)
| Tape length | 5 m |
|---|---|
| Brand | Brother |
| Rolls per pack | 1 |
| Tape type | CZ |
| Print technology | Inkjet |
| Brand compatibility | Brother |
| Compatibility | VC-500W |
| Tape width | 1.2 cm |
| Package type | Box |
| Type | Continuous label |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 48219090 |