Description
Pro-class productivity for your workspace
Work efficiently and enhance your everyday productivity with the comfortable, reliable HP Wired Desktop 320M Mouse.
Pro-class productivity for your workspace
Work efficiently and enhance your everyday productivity with the comfortable, reliable HP Wired Desktop 320M Mouse.
| Purpose | Office |
|---|---|
| Brand | HP |
| Device interface | USB Type-A |
| Movement detection technology | Optical |
| Scroll type | Wheel |
| Buttons quantity | 2 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Movement resolution | 1000 DPI |
| Form factor | Ambidextrous |
| Product colour | Black |
| Cable length | 1.8 m |
| Windows operating systems supported | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11 |
| Compatible operating systems | Windows 7; Windows 11; Windows 10; Windows 8 |
| Width | 103.8 mm |
| Depth | 63.4 mm |
| Height | 35.5 mm |
| Weight | 75.8 g |
| Country of origin | China, Thailand |