Description
Simply intuitive
By design, the Poly CCX 500 Series business media phones are simple and intuitive to use — with one-touch-access to your contacts and meetings. So, users can get right to work.
$540.34 (Incl. GST)
Poly CCX 505 Business Media Phone with Open SIP and PoE-enabled
In stock
Simply intuitive
By design, the Poly CCX 500 Series business media phones are simple and intuitive to use — with one-touch-access to your contacts and meetings. So, users can get right to work.
| Product colour | Black |
|---|---|
| Brand | HP |
| Display | LCD |
| Display resolution | 720 x 1280 pixels |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| Package width | 263 mm |
| Package depth | 243 mm |
| Package height | 70 mm |
| Security algorithms | HTTPS |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Package weight | 300 g |
| Aspect ratio | 9:16 |
| Country of origin | China, Vietnam, Taiwan |
| Compliance certificates | EAC, RoHS, Federal Communications Commission (FCC), CE |
| Compatible operating systems | Android 12 |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| UNSPSC-code | 43191508 |
| Total carbon footprint | 60 |