Description
CL-586 ink cratridge suitable for TS7760, TR7860
$42.14 (Incl. GST)
Canon CL586 Colour Ink Cartridge
In stock
CL-586 ink cratridge suitable for TS7760, TR7860
| Type | Original |
|---|---|
| Brand | Canon |
| Compatibility | PIXMA TS7750i, PIXMA TS7650i, PIXMA TS7550i, PIXMA TS6550i, PIXMA TS4150i |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Country of origin | Japan |
| Package width | 130 mm |
| Package depth | 70 mm |
| Package height | 45 mm |
| Package weight | 98 g |
| Brand compatibility | Canon |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Supply type | Single pack |